Deep dance Club

Deep Dance Club je miesto pre všetky deti aj dospelých, ktorí chcú svoj voľný čas tráviť plnohodnotne a užitočným spôsobom.

Klub sa venuje voľnočasovým aktivitám venovaným deťom a mládeži, pričom je známi najmä vďaka tancu, pretože tanečníci pravidelne patria medzi opory slovenskej reprezentácie.

Klub má bohaté skúsenosti s organizáciou športových, umeleckých a kultúrnych podujatí. Plynulá a bezchybná organizácia je vizitkou nielen klubu, ale taktiež mesta, z ktorého klub pochádza. Aktivity klubu prinášajú benefity nielen v oblasti športu, umenia a kultúry, ale aj v pozitívnom vnímaní celého Turčianskeho regiónu.

 

História

Tanečný klub Deep bol založený v Martine v roku 1990 a funguje doteraz nielen na slovenskej, ale aj zahraničnej tanečnej scéne. Klub založil v skromných priestoroch vojenských kasární bývalý úspešný tanečník Miroslav Frolo, ktorý po zisku titulu federálneho majstra Česko-Slovenska začal v klube pôsobiť ako hlavný choreograf a tréner. Dosiahnutými výsledkami sa Deep zaraďuje medzi najstaršie a najúspešnejšie tanečné kluby na Slovensku. Klub je skúseným organizátorom, v minulosti bol poverený päťkrát v Martine zorganizovať niekoľkodňové majstrovstvá Európy a sveta v tanečných štýloch disco a street dance show, ktorých sa zúčastnila tanečná špička pozostávajúca približne z 3 500 tanečníkov z celého sveta. V roku 2010 začal organizovať celoslovenskú pohárovú súťaž Deep Dance League, v ktorých sa súťaží v tanečných štýloch hip hop, disco, street dance show a dance show. Deep funguje v rámci tanečného krúžku Súkromného centra voľného času Tanečného klubu Deep, a v rámci tanečného odboru Súkromnej základnej umeleckej školy DEEP.