2000

TANEČÍKOV KAŽDOROČNE

50

ZÚČASTNENÝCH KLUBOV

13

ROČNÁ HISTÓRIA

DEEP DANCE LEAGUE MSR 2024

Celoslovenská tanečná súťaž, ktorú organizuje Deep Dance Club. Touto súťažou sa mesto Martin dostáva do povedomia ako dejisko najväčšieho tanečného podujatia na Slovensku. Každým rokom stúpa jej obľúbenosť, pričom veľkú zásluhu na tom má nielen skvelá organizácia, ale aj geografická poloha miesta konania. Do metropoly Turca merajú cestu tanečné kluby zo všetkých kútov Slovenska. 

Rok 2024 je už trinástym ročníkom celoslovenskej kvalifikačnej pohárovej tanečnej súťaže Deep Dance League a tento rok sa zároveň uskutočnia Majstrovstvá SR. Predpokladaný počet súťažiacich je okolo 1500.

Na tejto obľúbenej súťaži sa zúčastňujú deti z rôznych športových klubov Slovenska.  Deep Dance Club má bohaté niekoľkoročné skúsenosti s organizáciou podujatí podobného charakteru. Plynulá a bezchybná organizácia tohto podujatia je vizitkou nielen organizátora, ale taktiež mesta Martin. Organizácia tejto tanečnej súťaže prináša benefity nielen v oblasti športu, rozvoja v kultúrnej oblasti, ale aj z oblasti cestovného ruchu a tento klub vynakladá maximálne úsilie, aby účastníci vnímali v pozitívnom svetle nielen samotnú súťaž, ale zároveň aj celý Turčiansky región.

FOTOALBUMY

DDL 2023
DDL 2022
DDL 2019