Ani tento rok v lete nebola v Deepe nuda - TK Deep

  • Ani tento rok v lete nebola v Deepe nuda

Ani tento rok v lete nebola v Deepe nuda

10. augusta 2023 tkdeep_marta 0 Comments

Aj počas tohto leta si pracovníci Súkromného centra voľného času TK Deep dali záležať na vytvorení zaujímavej ponuky letných denných táborov. Tento rok si záujemcovia vybrali prázdninový tanečný tábor Enviro tábor so Zuzkou Badovou, Tanečnú horúčku s Ivkou a Alexandrou, Leto v pohybe s Pajom a Barbi, Tanečnú horúčku so Sabinkou, výtvarný tábor Leto s pastelkami, a Little Ladies Camp.

Denné letné tábory sú medzi deťmi a rodičmi najobľúbenejšími aktivitami. Týkajú sa najmä letných prázdnin. O obľúbenosti našich táborov medzi deťmi svedčí aj skutočnosť, že množstvo z nich sa k nám opakovane vracia. Pracovne vyťažení rodičia s radosťou prijímajú ponuku denných táborov, ktoré sú alternatívou pobytových táborov. Zamestnaní rodičia majú svoje deti večer doma a môžu sa im venovať. V neposlednom rade, absencia stresu z odlúčenia, a to hlavne pri menších deťoch hovorí v prospech denných táborov. Tieto fakty sú veľkou výhodou oproti tým pobytovým. 

Náš seriózny prístup a skúsenosti dávajú záruku na šťastne prežité chvíle detí, dni plné pohody a krásnych detských zážitkov. Našou vizitkou sú aj veľmi pozitívne reakcie rodičov, ktorých deti naše tábory už navštívili. Inak tomu nebolo ani tento rok v Súkromnom centre voľného času TK Deep. 

Prvým táborom spomedzi ponuky bol Enviro tábor so Zuzkou Badovou. Pri tomto tábore je jednou z najväčších výhod spojenie s prírodou. Deti majú príležitosť získať zmysel pre dobrodružstvo, spoluprácu, čo využijú aj v ďalšom živote. Deti počas tábora absolvovali rôzne hry, prechádzky a súťaže od výmyslu sveta. Súčasťou boli aj potulky po krásnych zákutiach Turca, „opekačka“ a dokonca absolvovali krásny celodenný výlet na Oravskom podzámku. 

Ďalším z ponuky táborov bol tanečný tábor pre súťažné deti, ktorý sa tešil aj tento rok mimoriadnej obľube. Pod vedením tanečnej trénerky Ivanky Majerčíkovej sa súťažné deti klubu venovali hlavne tanečným štýlom disco. Samozrejme, aj tieto deti zažili aj iné aktivity, zábavu, spoločenské hry a dokonca ochutnali aj zmrzlinu. Na pomoc prišla aj trénerka Alexandra, pod vedením ktorej si deti poriadne precvičili gymnastiku. 

Na svoje si prišli aj výtvarne nadané deti. Pre tie bol pripravený tábor nesúci príznačný názov Leto s pastelkami, ktorého súčasťou nebola len tvorba v interiéri, ale aj v exteriéri. Skúsená výtvarníčka Majka Fúčelová si pre deti pripravila bohatý týždeň, plný zábavy, kreatívnych a umeleckých hier a ani tu nechýbala prechádzka so zmrzlinou. 

Pod vedením skúsených tanečných pedagógov Paľka Julényho, Barborky Sedlákovej a Sabinky Sahajdovej sa v ďalších dvoch tanečných táboroch deti venovali hlavne hip hopu, street dance, discu a slow dance. Taktiež sa deti vybláznili aj na iných činnostiach, ako sú rôzne súťaže, hry, rôzne kreatívne aktivity. Robili sa darčeky pre rodičov, deti si odniesli z tanečných táborov svoje vlastnoručne vyrobené tričká. Na konci týchto táborov sa pre rodičov a starých rodičov pripravilo krátke vystúpenie, aby deti ukázali, čo sa počas tohto tanečného tábora naučili. 

Posledným denným táborom z našej ponuky bol tábor hlavne pre „malé parádnice“, Little Ladies Camp s Rebekou Ohurniakovou. Tento tábor bol zameraný hlavne na praktické vedomosti a zručnosti, dievčatá tu absolvovali rôzne  aktivity „do života“, ako je napríklad pečenie. V neposlednom rade sa učili fotografovať, líčiť, česať a pekne obliekať. Veľa času trávili aj pobytom von, rôznymi súťažami, fotografovaním a pod.

Denné letné tábory v SCVČ TK Deep sú z roka na rok obľúbenejšie a navštevovanejšie. Počas dňa je o deti postarané v tematicky rôzne zameraných táboroch. Za samozrejmosť považujeme vysoko profesionálnu a kvalitnú starostlivosť. Kvalifikovaní a pedagogicky vzdelaní vedúci sú pripravení zabávať zúčastnené deti pri všetkých aktivitách tak, aby zvíťazila spoločná snaha, radosť a v neposlednom rade aj praktické vedomosti z rôznych oblastí života.

leave a comment