Deep Dance Club má športový talent za rok 2022 - TK Deep

  • Deep Dance Club má športový talent za rok 2022

Deep Dance Club má športový talent za rok 2022

12. apríla 2023 tkdeep_marta 0 Comments

Primátor mesta Martin Ján Danko v mene mesta v piatok 24. marca odovzdal ocenenia jedenástim športovcom v kategórii športovec roka, jednému športovému talentu, trom športovým kolektívom a dvom osobnostiam v kategórii čestné uznanie za celoživotný prínos pre šport.

Mesto Martin každoročne udeľuje ocenenia najlepším športovcom, ktorým sa v uplynulom roku podaril výnimočný výkon alebo svojim odkazom motivujú k športu už niekoľko generácii. V roku 2023 vedenie mesta na čele s primátorom Jánom Dankom odovzdalo ocenenia v kategóriách športovec roka, športový talent roka, športový kolektív roka a čestné uznanie za celoživotný prínos pre šport.

Za výnimočné výsledky dosiahnuté v disco tancoch a úspešnú reprezentáciu mesta Martin doma i v zahraničí dostal náš „majster sveta“ Matúško Tropp ocenenie Športový talent roka 2022. 

Matúškovi zo srdca všetci gratulujeme a prajeme veľa ďalších úspechov. 

„Som nesmierne hrdý, že Martin ostáva rodiskom kvalitných a talentovaných športovcov. Ich úspechy sú odrazom pevnej vôle, sily a nezlomnosti všetkých obyvateľov nášho mesta. Je mojou povinnosťou ako primátora prispieť čo možno najviac do rozvoja športovej infraštruktúry, ktorá je nevyhnutnou súčasťou prípravy všetkých našich úspešných reprezentantov. Verím, že budovanie novej športovej infraštruktúry, podpora rekonštrukcií telocviční a väčšie množstvo podujatí pre všetky vekové kategórie prispejú k ešte lepším športovým úspechom našich reprezentantov a umožnia objaviť aj nové talenty,“ zhodnotil primátor mesta Martin Ján Danko. 

leave a comment