Prezidentka SR odovzdávala v Martine ocenenia - TK Deep

  • Prezidentka SR odovzdávala v Martine ocenenia

Prezidentka SR odovzdávala v Martine ocenenia

26. apríla 2023 tkdeep_marta 0 Comments

V utorok 25. apríla navštívila mesto Martin a región Turiec prezidentka Slovenskej republiky Zuzana Čaputová. Na pôde Mestského úradu privítal primátor Ján Danko. 

Tu rokovala so zástupcami Združenie miest a obcí Turca o zonácii Národného parku Veľká Fatra aj o finančných kompenzáciách pre obce a mestá. Prezidentka navštívila intervenčné centrum, ktoré pomáha obetiam domáceho násilia a zavítala aj do Slovenskej národnej knižnice.

Hlava štátu sa v Národnom dome  stretla s vybranými osobnosťami mesta Martin, ktoré pôsobia v oblasti zdravotníctva, školstva, kultúry, športu a v sociálnej oblasti. 

Ocenenie „Osobnosť v oblasti športu za mesto Martin“ odovzdala aj našej úžasnej trénerke a vedúcej tanečného odboru SZUŠ Deep Ivanke Majerčíkovej. 

 „Bolo to veľmi milé stretnutie, ja si myslím, že Turiec sa nemá za čo hanbiť, máme tu významné osobnosti, ktoré diskutovali s pani prezidentkou. Každý spomenul nejaký ten problém, a ja pevne verím, že sa všetko vyrieši a Turiec sa bude rozvíjať tak, ako je treba a aké majú Turčania predstavy“ hovorí primátor mesta Martin Ján Danko. 

„Stretla som opäť skvelých a aktívnych ľudí, ktorí robia množstvo zaujímavých aktivít práve v tomto regióne.“ Dodala na záver prezidentka SR Zuzana Čaputová. 

Ivanke zo srdca všetci gratulujeme a prajeme veľa ďalších úspechov. 

leave a comment