Mesto Martin ocenilo tanečný klub DEEP za úspešnú reprezentáciu na Majstrovstvách sveta - TK Deep

  • Mesto Martin ocenilo tanečný klub DEEP za úspešnú reprezentáciu na Majstrovstvách sveta

Mesto Martin ocenilo tanečný klub DEEP za úspešnú reprezentáciu na Majstrovstvách sveta

19. októbra 2022 tkdeep_marta 0 Comments

V septembri sa konali v švédskom Katrineholm Majstrovstvá sveta v disco dance disciplínach. Naši skvelí tanečníci a  žiaci z martinského tanečného klubu Deep podali neuveriteľný výkon v jednotlivých disciplínach a dokonca si obhájili niekoľkonásobný titul Majstra sveta.

Tento rok je pre našich neskutočne nadaných tanečníkov mimoriadne plodný a najúspešnejší v tomto športe za posledných 32 rokov. V silnej medzinárodnej konkurencii si naša výprava tanečníkov rôznych vekových kategórií zo Švédska priniesla okrem mnohých finálových umiestnení aj titul majstra a vicemajstra sveta v disco dance disciplínach. Spomedzi viac ako 1215 tanečníkov zo 16 krajín a 2 kontinentov, získal tanečný klub DEEP DANCE CLUB 6 titulov majstra sveta, 1 titul vicemajstra sveta, 2 tituly II. vicemajstra sveta a možstvo krásnych štvrťfinálových a semifinálových umiestnení.

V stredu 12. októbra primátor mesta Martin Ján Danko spoločne s viceprimátorkou Tatianou Červeňovou, viceprimátorom Rudolfom Kollárom a s poslancami mestského zastupiteľsva Zuzanou Badovou a Martinom Hudecom, odovzdali tanečníkom pamätný list za reprezentáciu mesta na Majstrovstvách sveta.

Primátor mesta sa poďakoval všetkým tanečníkom za mimoriadne úspechy na svetovom šampionáte a za reprezentáciu mesta Martin. Poďakoval rodičom za neustálu podporu v ich nadaní, ale aj zriaďovateľovi Miroslavovi Frolovi a trénerke Ivanke Majerčíkovej, bez ktorých by sa tento úspech nezrealizoval.

“Som hrdý na to, že práve mesto Martin má takýchto nadaných športovcov, ktorí prevalcovali celý svet” dodal na záver pán primátor Ján Danko.

Naši mimoriadne nadaní tanečníci už teraz začínajú trénovať na množstvo budúcoročných súťaží a zároveň sa tešia, ako potvrdia svoje nadanie a kvality.

leave a comment